PRODEJ FOTOGRAFIÍ

Na tomto místě bych vám chtěl poděkovat za zájem o mé fotografie a čas strávený na mých stránkách. Fotografování zvířat ve volné přírodě je velmi náročný obor, který začíná podrobným studiem života jednotlivých druhů a samotnou fotografií končí. Musím studovat zvyky jednotlivých druhů a pak je navštívit v jejich přirozeném prostředí. Takto pořízené fotografie se mohou stát ozdobou vašeho domova nebo kanceláře. Nabízím Vám možnost objednat si originální reprodukce zhotovené na fotografické materiály Fujifilm klasickou mokrou cestou. Fotografie jsou zhotovovány na digitálním labu Fujifilm Frontier 570 technologickým procesem CP-48S/RA-4, který je zárukou špičkového podání barev, jako i bezkonkurenční stálostí. Rovněž je tento proces v oboru chemického zpracování fotografií celosvětově nejekologičtější.

Věnujte, prosím, pozornost níže uvedeným cenám fotografií v různých formátech. Tyto ceny reprezentují snímky bez rámu a poštovného (poštovné a balné v rámci ČR činí 130,- Kč).


rozměrcena
15,2 x 22,8 cm282,- Kč
20,3 x 30,5 cm373,- Kč
25,4 x 38,1 cm464,- Kč
30,5 x 45,7 cm545,- Kč
40 x 60 cm850,- Kč
50 x 75 cm1100,- Kč
ceny jsou vč. 20 % DPH


Fotografie zakoupené přes on-line systém na těchto stránkách, jsou vyráběny v lesklém povrchovém provedení, jsou zhotovenéné přímo na zakázku a jsou zasílány v tubusech do tří pracovních dnů od objednání. Takto zakoupené fotografie lze reklamovat pouze v případě viditelné vady způsobené výrobcem.

Formáty větší než 30,5 x 45,7 cm není možné objednat přes on-line systém. Na speciální objednávku je také možno nechat snímek jakéhokoli formátu nechat zalaminovat tj. potáhnout vrstvou plastu chránící snímek před vlhkem a UV zářením.

Nabízím také snímky pro kalendáře, časopisy, knihy atd. V těchto případech jsou ceny smluvní. Všechny fotografie umístěné na těchto stránkách byly pořízeny ve formátu NEF (RAW), což znamená, že mohou být dodány ve formátu jpg , tiff 8bit nebo bezztrátový 16bit tiff, v barevném prostoru RGB nebo CMYK. Samozřejmostí je zaslání výřezu fotografie 1:1 před koupí snímku. Fotografie umístěné na těchto stránkách, představují pouze ukázku z mého archivu. Jestliže máte zájem o něco konkrétního, kontaktujte mě, prosím, prostřednictvím e-mailu nebo použijte kontaktní formulář.

Seznam druhů zvířat umístěných v galeriích si můžete prohlédnout na stránce druhy zvířat.