FOTOGRAFICKÉ KURZY

Fotografické kurzy - ilustrační obrázekJestli patříte mezi příznivce fotografování, mohu Vám nabídnout individuální fotografické kurzy.

Kurzy jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak již pro pokročilejší fotografy. Každému, kdo se rozhodne zdokonalit si své fotografické dovednosti, nabízím individuální přístup.

Fotografické kurzy jsou obvykle dvoudenní a jejich náplní je seznámení se s fototechnikou a některými zásadami fotografování zvěře. Tyto tipy si budete moci následně sami vyzkoušet při fotografování ochočených zvířat i zvěře v oborách (například jeleny, muflony, daňky, vydry, sovy atd.). Dále základy úpravy digitální fotografie v PC a příprava pro tisk. Také Vám mohu zprostředkovat vytištění Vašich fotografií z akce v profesionálním minilabu, se slevou 15 - 20 %.

Protože jsou kurzy pořádány na Šumavě v okolí Lipenského jezera, můžete je spojit s příjemnou dovolenou pro celou rodinu. V okolí naleznete bezpočet možností, jak trávit volný čas (pláže, cyklostezky, jízda na koních, jachting, motokáry a další atrakce - více informací viz dovolená Lipno).

Všem zájemcům mohu zajistit jak ubytování, tak stravování.

Cena fotografického kurzu závisí na počtu účastníků (nejméně 2) a délce kurzu.

počet účastníkůcena
2 osoby7 000,-
3 osoby9 000,-
4 - 5 osob11 000,-
6 a více2 000,-/osoba

Tyto ceny jsou za dvoudenní kurz, nezahrnují ubytování a DPH (20 %).